Populärt just nu
Kategorier
FISKEMETODER
Övrigt

Kinetic AquaSkin ll Vadarjacka Small
Köp & prenumerera
För automatisk leverans av den här produkten välj intervall nedan och tryck på "KÖP"-knappen. Du får varan levererad omgående och sedan samma datum varje period tills du väljer att avsluta prenumerationen. Läs mer om prenumerationer.
- Beskrivning
Kinetic AquaSkin II vadarjacka kommer att hålla dig torr oavsett väder och till ett väldigt bra pris.
Jackan är tillverkad av ett 2-lagers tyg som är vattentätt med hög andningsförmåga och med justerbar luva. 3st bröstfickor och en D-ring på ryggen för håven och den har justerbar midja.
En mycket prisvärd vadarjacka med smidiga detaljer som underlättar ditt fiske. Om du ska ge dig ut och fiska i regnet, då är denna jacka från Kinetec perfekt eftersom den håller dig torr hela fisketuren.
Egenskaper:
- 2-Lager vattentätt, andningsvänligt tyg
- Draw Cord midja
- Justerbar midja
- 3st bröstfickor
- D-ring på rygg
- Fakta om produkten
- Prishistorik